ART / Oil paintings / Oil painting 15443266
nr 1544 3266
OIL PAINTING
unidentified artist. Monogramsignerad PE, Caféinteriör. Oil on panel, 72x34 cm, outer dimensions including frame: 80x40,
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad PE, Caféinteriör. Olja på pannå, 72x34 cm, yttermått inklusive ram: 80x40 cm
600
SEK 1000
Monday May 29 2023
at 20:42:06
900 kr
300 kr
350 kr (Robot)
600 kr
700 kr (Robot)
800 kr
900 kr (Robot)